fbpx

Dołącz do Akademii Mięsa i odkrywaj więcej

Akademia Mięsa to miejsce gdzie możesz się nauczyć perfekcyjnej obróbki mięsa. W akademii znajdziesz wiedzę z zakresu domowego wędliniarstwa, grillowania, obróbki mięsa oraz cenne informacje o samym mięsie.

Co daje członkostwo w Akademii Mięsa

Dostęp do przepisów PREMIUM

Na stronie znajdziesz mnóstwo darmowych przepisów jednak są to materiały, które nagrywam  na YouTube, są one nieco skrócone i  z reklamami wyświetlanymi przez YouTube. Format typowy pod YouTube. Przepisy oznaczone jako PREMIUM są nagrywane specjalnie na platformę w sposób bardziej przypominający kurs. Zawierają więcej szczegółowych informacji - wszystko jest tłumaczone od totalnych podstaw. Te materiały nie mają reklam i zbędnych promocji. Obecnie w Akademii Mięsa jest 16 przepisów PREMIUM.

Możliwość korzystania z kalkulatorów i przydatnych narzędzi na platformie

Każdy członek Akademii Mięsa może korzystać z wbudowanych w przepisach kalkulatorów składników, które obliczaja proporcje. Dodatkowo otrzymasz dostęp do zakładki "baza wiedzy" znajdziesz kalkulator solankowania, peklowania i wiele przydantych narzędzi oraz infromacji.

Dostęp do czatu z pomocą

Na platformie w prawym dolnym rogu widoczna jest ikonka czatu. Jak członek Akademii możesz liczyć na moją pomoc, wystarczy, że zapytasz mnie na czacie, a napewno otrzymasz moją pomoc związaną z obróbką mięsa, przepisami czy samą platformą.

Dostęp do wszystkich lekcji online 

Co 1-2 miesiące organizuje lekcje online w postaci LIVE'a, podczas których omawiam rózne zagadnienia związane z mięsem, domowym wędliniarstwem i obróbką mięsa. Każdy członek może wziąć aktywny udział w lekcji jak i ma dostęp do wszystkich lekcji, które się już odbyły. Podczas lekcji można aktywnie zadawać pytania. Członkowie Akademii mają dostęp do wszystkich lekcji, które się odbyły.

Zniżki na kursy i e-booki

Każdy członek Akademii Mięsa ma aktywne zniżki na wszystkie e-booki i kursy w Akademii. Zniżka wynosi 20% do standardowej ceny.


Zobacz jak to wygląda w praktyce

Na poniższym nagraniu pokazuję jak te funkcje wyglądają w praktyce. Możesz zobaczyć jak wygląda  i na czym polega każda z dodatkowych funkcji dla członków Akademii.

Wybierz dostęp, który Cię interesuje

Poniższe dostępy umożliwiają korzystanie ze wszystkich funkcji strony oraz dostęp do przepisów PREMIUM.

Członkostwo na 1 miesiąc

Original price was: 29,00 zł.Current price is: 19,00 zł.

Dowiedz się więcej

Członkostwo na 12 miesięcy

Original price was: 348,00 zł.Current price is: 199,00 zł.

Dowiedz się więcej

Członkostwo dożywotnie

Original price was: 1290,00 zł.Current price is: 990,00 zł.

Dowiedz się więcej
Bartek
Jeżeli masz problem z przepisem lub pytania dotyczące obróbki mięsa to na pewno Ci pomogę!
Czat z pomocą dostępny jest tylko dla członków Akademii Mięsa
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram